تبلیغات

سونوگرافی و رادیولوژی دکتر

۰

در این بخش به معرفی مرکز سونوگرافی های در شهرستان بندرترکمن می پردازیم به همراه آدرس و شماره های تماس.

با توجه به پیشرفت های روز افزونی که در این شهر به عمل آمده و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت دکتران و پزشکان، بسیاری از متخصصان در سطح شهر مشغول به فعالیت اند.

در این بخش به معرفی مراکز رادیولوژی و سونوگرافی های خصصوی می پردازیم.

سونوگرافی و رادیولوژی دکتر مصطفی طهماسب نژاد

می توان گفت سونوگرافی دکتر طهماسب نژاد اولین و قدیمی ترین مرکز سونوگرافی و رادیولوژی در سطح شهرستان بندرترکمن است که در مقایسه با سایر مراکز، اغلب اوقات مشتریان بسیاری به این سونوگرفای مراجعه می کنند.

  • تلفن تماس: 34426000 (017)
  • تلفن تماس: 34426061 (017)
  • آدرس: استان گلستان، شهرستان بندرترکمن، خیابان جمهوری 2 (شهید لقمانی، آزادی 24) پاساژ مروارید، طبقه اول

کلینیک سونوگرافی و رادیولوژی دکتر عبد ا... آسوده

  • تلفن تماس: 34495155 (017)
  • تلفن تماس: 34483800 (017)
  • تلفن تماس: 34484100 (017)

آدرس: استان گلستان، شهرستان بندرترکمن، میدان مختومقلی، بلوار اباذر، جنب بسیج

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر نیاز نبی زاده

ترانس واژینال، پستان، بارداری، شکم و لگن و....

  • تلفن تماس: 34431415 (017)

آدرس: استان گلستان، شهرستان بندرترکمن، میدان مختومقلی فراغی

+ نوشته شده توسط Newsofiran در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه

دانلود رمان یلدا pdf و apk

۰
عکس رمان یلدا pdf و apk

دانلود رمان یلدا با فرمت های pdf، اندروید apk و برای کامپیوتر از م.مودب پور

رمان در ادامه مطلب....

نام رمان: یلدا

نویسنده: م.مودب پور

تعداد صفحات: 307 صفحه

حجم پی دی اف: 4.3 مگابایت

حجم اندروید: 1.25 کیلوبایت

.

.

لینک های دانلود رمان یلدا

.

دانلود برای اندروید Apk


دانلود برای آیفون ios


 

دانلود برای کامپیوتر Pdf


 

  

دانلود رمان های بیشتر: دانلود رمان لب عسلی دانلود رمان دختر سرکش دانلود رمان طلوع از مغرب دانلود رمان شام مهتاب دانلود رمان شاه شطرنج دانلود رمان وحشی اما دلبر دانلود رمان فرشته من دانلود رمان یک اس ام اس دانلود رمان گندم دانلود رمان لیلای من دانلود رمان یلدا

+ نوشته شده توسط Newsofiran در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

شرکت خرید آرد و سفارش آرد ترکمن دشت

۰

سلام در این بخش به معرفی بهترین شرکت خرید آرد و سفارش آرد در استان گلستان می پردازیم. کارخانه آرد ترکمن دشت به عنوان یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تولید انواع آرد در استان گلستان توانسته است به نیاز بسیاری از ذینفعان و مشتریان خود در عرصه تولید انواع آرد در استان گلستان و به ویژه در شهرستان بندرترکمن پاسخ دهد.

افتتاح پر شور شرکت ترکمن دشت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار محترم، نماینده محترم شهرستان بندرترکمن و به همراه جمعی از میهمانان گرانقدر.
در 31 مرداد 1397 شرکت ترکمن دشت مصادف با عید سعید قربان با حضور میهمانان عالی مقام افتتاح و به طور رسمی آغاز به کار کرد.

کارخانه آرد ترکمن دشت دارای 2 واحد تولیدی مجموعا با ظرفیت روزانه 540 تن آرد و ذخیره 20 هزار تن گندم یکی از بزرگترین کارخانه های تولید آرد در استان گلستان و ایران می باشد.

هم اکنون این کارخانه علاوه بر توزیع در استان گلستان به استان های همجوار نیز آرد صادر می کند. آرد های تولیدی کارخانه آرد ترکمن دشت در تهیه انواع نان های خانگی و صنعتی، انواع ماکارونی، شیرینی و بیسکویت مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات تولیدی این شرکت شامل: آرد نول، آرد ستاره، آرد سنگک، آرد فانتزی، آرد تافتون و لواش، آرد خبازی، آرد بربری و سبوس گندم می باشد.

+ نوشته شده توسط Newsofiran در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

کارخانه آرد ترکمن دشت

۰

کارخانه آرد ترکمن دشت دارای 2 واحد تولیدی مجموعا با ظرفیت روزانه 540 تن آرد و ذخیره 20 هزار تن گندم یکی از بزرگترین کارخانه های تولید آرد در استان گلستان و ایران می باشد.

هم اکنون این کارخانه علاوه بر توزیع در استان گلستان به استان های همجوار نیز آرد صادر می کند. آردهای تولیدی شرکت آرد ترکمن دشت در تهیه انواع نان های خانگی و صنعتی، انواع ماکارونی، شیرینی و بیسکویت مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات تولیدی این شرکت شامل: آرد نول، آرد ستاره، آرد سنگک، آرد فانتزی، آرد تافتون و لواش، آرد خبازی، آرد بربری و سبوس گندم می باشد.

شرکت تولیدی آرد ترکمن دشت در استان گلستان، شهرستان بندرترکمن کیلومتر 2 جاده بندرترکمن به آق قلا واقع شده است. این شرکت در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر 6.5 میلیارد تومان احداث و وارد عرصه ی تولید شده است. شرکت ترکمن دشت با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا به تولید انواع آرد گندم، حبوبات، غلات و سبوس گندم می پردازد.

شرکت ترکمن دشت به عنوان یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تولید انواع آرد در استان گلستان با استقرار و ارتقاء سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین ایمنی مواد غذایی محصولات بر اسـاس استانداردهای بین المللی ISO9001:2008 ،ISO 22000:2005 و HACCP ویرایش کدکس 2003، می کوشد تا گامی بلند در راستای رضایتمندی ذینفعان و مشتریان خود بردارد.

ترکمن دشت در تاریخ 31 مرداد 1397 مصادف با عید سعید قربان با حضور میهمانان عالی مقام همچون با حضور گرانقدر معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار محترم، نماینده محترم شهرستان بندرترکمن دکتر نور قلی پور و به همراه جمعی از میهمانان افتتاح و به طور رسمی آغاز به کار کرد.

+ نوشته شده توسط Newsofiran در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر